VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

Startuoja virtuali triatlono lyga!

BalticPower.co.uk ir HighPeaks Lietuva organizuoja virtualią triatlono lygą!

Suprasdami jūsų nerimą dėl artėjančio sezono, norime pamuotyvuoti visus triatlono ir sporto entuziastus, mėgėjus išlikti aktyviais. Kiekvienas iš jūsų galite dalyvauti virtalioje triatlono lygoje,  jums tereikia turėti telefoną ar sportinį laikrodį, bei paskyrą Strava platformoje. 

Virtualią triatlono lygą sudarys 6 etapai. Elito lygos dalyviams visi 6 etapai bus skirtingi: duatlono etapas, brick iššūkis, king of the mountain iššūkis, olimpinio triatlono etapas, open water iššūkis ir galiausiai ilgojo nuotolio etapas. Mėgėjai visais mėnesiais atliks duatloną (skirtingų distancijų), tik birželio mėnesį turės king of the mountai iššūkį.

Norint nugalėti savo kolegas, jums reikės parodyti universalumą - būti greitam ne tik lygioje trasoje, bet ir kalnuotoje bei parodyti ištvermę plaukimo rungtyje ar finaliniame ilgo nuotolio etape. Šį kartą jums nereikės niekur keliauti, varžybose galėsite dalyvauti iš bet kurios Lietuvos vietovės, jums tik reikės patiems pasidelioti savo maršrutą - nes tai bus jūsų strategijos dalis.

Nemokate plaukti arba esate naujokas sporte? Nebėda. Mėgėjai įveikinės duatloną išvengiant plaukimo rungties: pradėsite nuo trumpų distancijų ir su kiekvienu etapu nuotoliai ilgės. 

Jeigu dar trūksta motyvacijos užsiregistruoti, tai norime paminėti, kad registracija yra nemokama, o dalyvaudami mūsų organizuojamoje virtualioje lygoje jūs atstovausite ne tik save, bet ir savo regioną iš kurio esate kilę. O jeigu būsite stiprūs ir nenugaliami bendroje ar amžiaus grupių įskaitoje, galėsite laimėti prizus.