VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

Praėjus 2 savaitėm nuo varžybų starto skelbiame tarpinius rezultatus!

Elito įskaitoje šiuo metu pirmauja Donatas Stulgys (S-Sportas), antrąją poziciją užima Lietuvos čempionas Lukas Prokopavičius (Panevėžio triatlono klubas), trečiojoje vietoje Andrius Dzeminskas (HighPeaks Lietuva), tuo tarpu praėjusios savaitės lyderis Eduardas Kuliešas nukrito į ketvirtą vietą.

Intrigos netrūksta, Lukas Prokopavičius grįžinėja į formą po nutikusios traumos, todėl labai tikėtina, kad dar iki mėnesio pabaigos sugebės pagerinti savo laikus. Bet pavyti šio etapo lyderį bus tikrai nelengva, nes skirtumas yra beveik 3 minutės.

Norėtume atkreipti dėmesį ir į Gediminą Pajėdą (BTT Cloud), kuris galimai irgi įsitrauks į kovą dėl pirmo etapo nugalėtojo vardo. Gediminas labai greitai įveikė 2,5 km. bėgimo rungtį (7:48) ir taip net 21 sekundę aplenkė Mantą Bartkų (Kauno Triatlono Klubas), kuris ilgą laiką buvo greičiausias šioje distancijoje.

Dviračių rungtyje geriausią rezultatą demonstruoja Laurynas Bertašavičius (Kauno Triatlono Klubas), kuris 20 km. įveikė per 29 minutes ir 9 sekundes (41,1 km/h). Sportininkui šiame etape liko nubėgti 5km. ir jeigu distanciją įveiks greičiau nei per 17 minučių ir 32 sekundes, jis taps šio etapo lyderiu.

Moterų įskaitoje pirmauja Indrė Statkė (Kauno Triatlono Klubas), kuri yra vienintelė šiuo metu įveikusi visas rungtis. Antroje pozicijoje rikiuojasi Indrės komandos daugė Viktorija Kalvelytė, kuri yra žinoma kaip itin stipri dviratininkė. Šiuo metu jos laikas dviračio rungtyje yra 32 minutės 47 sekundės ir nepaisant šio fantastiško laiko, galime tikėtis, kad iki etapo pabaigos, šis laikas dar bus pagerintas. Viktorija parodė geriausius laikus dviračio ir 2,5km. bėgimo rungtyse ir jeigu pavyks įveikti 5km. greičiau nei per 32 minutes ir 28 sekundes ji taps lyderė. Tuo tarpu Aistė Jurevičė (HighPeaks Lietuva) yra trečioje vietoje, kuriai kaip Viktorijai trūksta įveikti 5 km. bėgimo rungties norint finišuoti pirmajame etape. Verta paminėti, kad viena iš moterų įskaitos favoričių - Inga Paplauskė (TRItonas) dar nėra patalpinusi savo rezultatų, todėl artimiausiu metu galime tikėtis dar atkaklesnės kovos.

Mėgėjų įskaitoje pirmauja Voldemaras Vanagas, kuris kol kas yra vienintelis įveikęs visas 3 rungtis. Antroje pozicijoje rikiuojasi Martynas Judickas, užtikrintai triumfavęs 1 km. bėgimo rungtyje, nuo kurio, tik per 1 sekundę atsilieką Julius Drachneris.

Atsižvelgiant į 1km. rezultatą, Martynas turėtų išlaikyti pranašūmą prieš Julių, bet mėgėjų lygos lyderiui konkurenciją sukelti gali abu sportininkai.

O gal kažkas išaus iš dar nepaminėtų dalyvių?