VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

Gedimino Pajėdos ir Viktorijos Kalvelytės triumfas pirmajame etape

© Impressive media nuotrauka

Vyrų elito įskaitoje kovos tikrai netrūko. Dėl nugalėtojo vardo varžėsi Gediminas Pajėda (BTT Cloud) ir Donatas Stulgys (S-Sportas). Dar likus parai iki pirmojo etapo pabaigos, pirmą ir antrą vietą skyrė tik 28 sekundžių skirtumas, tačiau ketvirtadienį Gediminas Pajėda nenorėjo rizikuoti ir dar kartą pagerino savo dviračio laiką, taip išsiverždamas į priekį daugiau nei pusantros minutės.

Dar atkaklesnė kova vyko dėl trečiosios vietos: Mantas Bartkus (Kauno Triatlono Klubas), Povilas Pečiukonis (HighPeaks Lietuva), Airidas Gražinskis (TRItonas), Tomas Burbulis (TTB) - šie sportininkai nuo trečiadienio keitėsi pozicijomis ir varžėsi dėl trečiosios vietos sekundžių skirtumų, tačiau galiausiai Igor Kozlovskij (TRItono narys) gerino savo dviračio važiavimo rezultatą ir 13 sekundžių persvara iškovojo trečią vietą.

Moterų įskaitoje dominavo Viktorija Kalvelytė (Kauno Triatlono Klubas). Viktorijos pranašumas nekėlė jokių abejonių jau praėjusią savaitė, todėl Viktorija nusprendė apsiriboti savo jau esamais rezultatais ir naujesnių laikų neužfiksavo. Kiek netikėta staigmena tapo Brigita Latvelytė (Kauno Triatlono Klubas), kuri likus dviem dienom iki etapo pabaigos nusprendė išbandyti savo jėgas E-triatlone ir parodžiusi solidų dviračio laiką iškovojo antrąją vietą. Trečioje vietoje liko Eglė Ragaišytė (HighPeaks Lietuva), kuri ilgą laiką rikiavosi antroje pozicijoje. Eglei pavyko dar pagerinti dviračio rezultatą, tačiau to nebuvo gana sugrįžti į savo buvusias pozicijas.

Mėgėjų vyrų įskaitoje pirmąją ir antrąją vietą skyrė tik 30 sekundžių. Regimantas Tarasevičius parodė įspūdingus bėgimo laikus ir užtikrintai laimėjo tiek 1km, tiek 2,5 km. bėgimus, tačiau pirmoje pozicijoje finišavo Vytas Gudlevičius, kuris fiksavo 40 km/h greitį dviračio važiavime. Dar atkaklesnė kova dėl pirmos vietos vyko moterų įskaitoje, kurioje tik 3 sekundėmis nugalėjo Edita Aliochno įveikusi Rugilę Girštautaitę. Edita kaip ir Vytas parodė geriausius laikus būtent dviračio rungtyje ir tai leido jiems nugalėti. Trečiąją vietą vyrų įskaitoje iškovojo D3mon - cycling narys Mindaugas Beržanskis, o moterų įskaitoje Žydrūnė Uselienė.

Daugiau rezultatų:

Aktyviausi I-ojo etapo dalyviai:
Pozicija Vardas Pavardė Treniruočių skaičius I etape Daugiausiai aktyvus dienų iš eilės
1JustasČesnauskas2418
2IgorKozlovskij1818
3DovydasAlijošius1718
4EduardasKuliešas1718
Klubai:
Pozicija Klubo pavadinimas Taškai
1 Kauno Triatlono Klubas 12301
2 HighPeaks Lietuva 11070
3 TRItonas 10241

Visus rezultatus rasite čia