VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

Likus 4 dienom iki pirmojo etapo pabaigos - rezultatų apžvalga!

Likus 4 dienom iki pirmojo etapo pabaigos, norime apžvelgti rezultatus - šį kartą pirmiausiai aptarsime moterų elito įskaitą.

Per praėjusią savaitę į lyderių pozicijas išsiveržė Kauno Triatlono klubo atstovė Viktorija Kalvelytė, kuri net 8 minutėmis atsiplėšė nuo artimiausios persekiotojos Eglės Ragaišytės iš HighPeaks Lietuva klubo. Viktorija parodė geriausius laikus visuose 3 rungtyse taip palikdama labai mažai dvejonių dėl pirmojo etapo nugalėtojos vardo.

Stipriai savo pozicijas yra įtvirtinusi ir Eglė, ji nuo trečios vietos yra atsiplėšusi beveik 5 minutėmis. Eglei būtent bėgimo rungtys leido pakilti į antrąją vietą - 5 ir 2.5 km. bėgimuose sportininkė įgijo net 4 minučių ir 21 sekundžių pranašumą. Trečioje vietoje šiuo metu yra praėjusios savaitės lyderė Indrė Statkė (Kauno Triatlono Klubas), tačiau Sigita Šidlauskienė (TRItonas), Rūta Juškevičiūtė (TRItonas) yra parodžiosios geresnius laikus 2,5 km., o Rasa Klešnieks (HighPeaks Lietuva) 5 km. bėgimuose. Šiai trijulei dar liko įveikti po 2 rungtis, todėl rezultatai gali kardinaliai pasikeisti . Aistė Jurevičė (HighPeaks Lietuva) taip pat dar turi laiko pagerinti savo rezultatus, todėl artimiausiomis dienomis laukia labai įnirtinga kova dėl 3 vietos moterų įskaitoje.

Tuo tarpu vyrų elito įskaitoje per savaitę įvyko labai daug pokyčių. Klausimų ar dabartiniai lyderiai yra pirmojo etapo nugalėtojai tikrai kyla. Gediminas Pajėda (BTT Cloud) šiuo metu yra parodęs geriausius rezultatus visose 3 rungtyse ir pirmauja vyrų įskaitoje, tačiau dėl pirmos vietos vis dar galima palikti atvirą klausimą, nes praėjusios savaitės lyderis Donatas Stulgys atsilieka tik 1 minute ir 11 sek. - tai nėra nepavejamas skirtumas, o pats Donatas jau šiame etape yra spėjęs pagerinti savo du rezultatus (2.5 km. bėgimo ir 20 km. dviračio rungtyse). Klausimas ar pats sportininkas mato savyje rezervo ir ar bandys dar pakovoti dėl pirmos pozicijos? Trečioje vietoje rikuojasi Mantas Bartkus (Kauno Triatlono Klubas) - dėl šios vietos verda įtempta kova. Trečią ir šeštą vietą skiria tik 31 sekundė.

Praėjusį kartą, mėgėjų įskaitoje, galėjome apžvelgti tik vyrų rezultatus, todėl labai džiaugiamės, kad mėgėjų įskaitoje suaktyvėjo ir merginos. Likus 4 dienom iki finišo, situacija vis dar paini, tačiau Edita Aliochno šiuo metu pirmauja, įveikusi abu bėgimus, Rugilė Girštautaitė (TKS Darna) šiuo metu yra antra, greičiausiai įveikusi 1 km. rungtį, ir Augustė Grinytė (VšĮ Kūno Kultūros ir laisvalaikio centras) trečioji. Tuo tarpu, Monika Pilvelytė (Confield) atsilieka tik 26 sekundėmis ir dar lengvai gali išstumti kurią nors sportininkę iš trejetuko.

Vyrų tarpe į pirmąją vietą išsiveržė Martynas Judickas (Kybartai international), tačiau sportininką nuo antros pozicijos skiria tik 10 sekundžių. Antras - Mindaugas Beržanskis (D3mon-cycling) ir trečias Julius Drachneris. Norėtume atkreipti dėmesį į Regimantą Tarasevičių, kuris yra vienintelis įveikęs 1 kilometrą greičiau nei per 3 minutes., bei yra parodęs 58 sekundėmis geresnį dviračio laiką nei dabartinis lyderis Martynas.

Liko tik 4 dienos ir dar labai daug neatsakytų klausimų tiek elito, tiek mėgėjų įskaitose.