VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

King of the mountain. Etapo taisyklės / kaip įkelti treniruotes

Kalnų etape jūsų laukia nemenkas iššūkis: elito dalyviams per 5 ar mažiau treniruočių reikia įveikti 3000 m. dviračio ir 500 m. bėgimo rungtyse sukilimą. Mėgėjams perpus mažiau - 1500 m. dviračio ir 250 m. bėgimo rungtyse.

Kaip skaičiuojamas laikas?

Laikas skaičiuojamas yra ne tik tuomet kada įveikinėjate įkalnę, bet ir tuomet kada leidžiatės žemyn. Todėl rekomenduojama atlikti Hill reps treniruotę (kalniukų pakartojimus).

Laikas bus skaičiuojamas nuo treniruotės pradžios iki treniruotės pabaigos (elapsed time), todėl rekomenduojame savo treniruotę fiksuoti nuvykus iki tam tikros įkalnės, kurioje planuojate atlikti kalniukų pakartojimus. (Arba apkarpyti užfiksuotą treniruotę, kad atitiktų tą dalį, kurią norite užfiksuoti).

Kaip reikia įkelti treniruotes?

  • Jums reikės vartotojo zonoje nurodyti kokią treniruotę atlikote (dviračio ar bėgimo), kiek sukilimo įveikėte ir kiek laiko jums tai užtruko atlikti. Sistema į rezultatųs skaičiuos jūsų treniruočių laikus iki tol, kol bus surinktas reikiamas sukylimas. Jeigu vienai rungčiai įkelsite 6 skirtingas treniruotes, vartotojo zonoje galėsite pasirinkti, kurias penkias įtraukti į rezultatus.
  • Jeigu įveikėte truputį daugiau sukilimo negu to reikalauja varžybų nuostatai, laikas nebus atimtas. Prieš treniruotę, rekomenduojame apskaičiuoti kiek jums reikia atlikti pakartojimų.

Kaip bus tikrinami rezultatai?

  • Tikrinsime ar teisingai įrašėte treniruotės laiką. Laiką tikrinsime pagal elapsed time, ne pagal moving time.
  • Patikrinsime ar Strava teisingai apskaičiavo jūsų įveiktą sukilimą (atsisiųsime jūsų treniruotės GPX failą, todėl jūsų treniruotės turi būti viešos).

Linkime sėkmės ir tikimes, kad šis etapas bus padės pasiruošti Triatlono taurės etapui Jonavoje. Šis etapas garsėja savo kalnuota trasa.