VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

II etape - Kauno triatlono klubo dominavimas.

Jau įpusėjo antrasis etapas, kuriame elito įskaitos dalyviai atlieka vadinamąjį brick’ą - 20 km. dviračio važiavimas ir 5 km. bėgimas. Šis etapas ypatingas tuo, kad bėgimo ir važiavimo rungtys nėra atliekamos atskirai, todėl sportininkai turi apgalvoti savo taktiką - kaip kuo greičiau pradėti bėgti užbaigus dviračio rungtį. Tarpas tarp dviračio ir bėgimo rungties skaičiuojamas į rezultatus.

Būtent šiame etape labai aukštus rezultatus demonstruoja Viktorija Kalvelytė (Kauno Triatlono Klubas) (pirmajame etape ši sportininkė taip pat užtikrintai laimėjo moterų įskaitoje). Viktorija net 8 minutėmis pirmauja prieš artimiausią persekiotoją Emilę Steponėnaitę (VMSC Ruoniai), o kartu su vyrukais, rikiuojasi 8 - oje vietoje. Dviračio “splite” Viktorijos užimama pozicija yra dar įspūdingesnė - 5 vieta bendroje įskaitoje su vyrukais ir tik 31 sekundė atsilieka nuo trečiosios vietos. Likus 10 dienų iki etapo pabaigos Viktorija turi labai gerus šansus galutinėje bendroje įskaitoje patekti į dešimtuką, o jos pergalė moterų įskaitoje kelia mažai abejonių.

Progresą demonstruoja ir Emilė Steponėnaitė, kuri šiuo metu užima antrąją vietą moterų įskaitoje. Nors pirmajame etape Emilė liko tik šeštoje vietoje, antrame etape startavo su didele jėga ir dviračio rungtį pagerino net 1 minute ir 26 sekundėmis, o bėgimą įveikė tik 31 sekunde lėčiau nei pirmajame etape. Moterų įskaitos trejetukas šiuo metu atrodo taip: pirmoje pozicijoje rikiuojasi Viktorija Kalvelytė, antroje Emilė Steponėnaitė ir trečioje Rasa Klešnieks (HighPeaks Lietuva).

Vyrų įskaitoje šiuo metu pirmauja Donatas Stulgys (S-Sportas), kuris 1 minute ir 48 sekundėmis lenkia artimiausią persekiotoją Lauryną Bartaševičių (Kauno Triatlono Klubas). Panaši situacija buvo ir pirmajame etape - Donatas ilgą laiką pirmavo, o pirmojo etapo nugalėtojas Gediminas Pajėda (BTT Cloud) į kovą įsitraukė tik antroje etapo pusėje, kuris šiuo metu dar nėra įkėlęs savo rezultato, todėl galima spėti, kad lyderių trejetukas dar pasikeis.

Šiame etape dominuoja Kauno Triatlono Klubo atstovai, net 6 iš jų patenka tarp 10 geriausių sportininkų ir net 2 atstovai (Laurynas Bertašavičius ir Mantas Bartkus) yra geriausiųjų trejetuke.

Mėgėjai kaip ir pirmajame etape, taip ir šiame atlieka duatloną - tik distancijos šiek tiek ilgesnės (5 ir 2,5 km. bėgimo rungtys, bei 15 km. dviračio rungtis)į. Šiuo metu, mėgėjų įskaitoje net 3 minutėmis pirmauja Edita Aliochno. Tiesa, kol kas, visas 3 rungtis užfiksavę yra tik 3 dalyviai, todėl norėtume paraginti mėgėjus būti aktyvesniais. Liko tik 10 dienų iki šio etapo pabaigos, todėl skubėkite atlikti likusias rungtis ir pasilikite laiko dar savo rezultatų gerinimui.