VIRTUALIOS TRIATLONO VARŽYBOS - DALYVAUK VARŽYBOSE GYVENAMAJAME MIESTE

II etape - pirmauja Gediminas Pajėda (BTT Cloud) ir Viktorija Kalvelytė (Kauno Triatlono Klubas).

Antrasis etapas skaičiuoja jau paskutinę savaitę. Praėjūsį savaitgalį rezultatų lentelėje įvyko daugybė pasikeitimų. Šiuo metu elito įskaitoje pirmauja praėjusio etapo nugalėtojai Gediminas Pajėda (BTT Cloud) ir Viktorija Kalvelytė (Kauno Triatlono Klubas).

Vyrų įskaitoje Gediminas Pajėda 1 minute ir 4 sekundėmis pirmauja prieš antroje pozicijoje esantį Donatą Stulgį (S-Sportas). Jeigu lyginant pirmąjį ir antrąjį etapą, tarp šių dviejų lyderių atstumas yra sumažėjęs. Nepaisant sumažėjusio skirtumo tarp šių dviejų atletų, Gediminas Pajėda turėtų jaustis ganėtinai saugiai, nes tiek pirmajame, tiek šiame etape jis parodė geriausius dviračio ir bėgimo laikus, todėl tikimybė, kad Gediminas triumfuos ir šiame etape yra labai didelė ir kelianti labai mažai abejonių.

Didesnė intriga yra tarp 3 ir 5 vietos. Tarp šių vietų skirtumas yra tik 1 minutė ir 1 sekundė. Į kovą dėl trečios, o gal ir aukštesnės vietos turėtų įsitraukti ir Igor Kozlovskij (TRItonas), Tomas Burbulis (TTB) bei Airidas Gražinskis (TRItonas), kurie pirmajame etape užėmė atitinkamai trečią, ketvirtą ir penktą vietą. Kol kas šie vyrukai nėra užfiksavę rezultato, tačiau tikimes jų dar sulauki iki antrojo etapo pabaigos. Net neabejojame, kad jie įneš nemažos sumaišties rezultatų lentelėje.

Moterų įskaitoje identiška situacija kaip ir pirmajame etape likus savaitei iki etapo pabaigos. Viktorija yra pirmoje vietoje ir jos pergalė nekelia jokių abejonių. Eglė Ragaišytė (HighPeaks Lietuva) yra antroje pozicijoje. Pirmajame etape Eglė taip pat buvo antra ir tik paskutinėmis dienomis nukrito į trečią poziciją, tuo metu jai pritrūko 1 minutės ir 14 sekundžių iki antros vietos.

Praėjusio etapo antros vietos nugalėtoja Brigita Latvelytė (Kauno Triatlono Klubas) dar nėra įkėlusi savo rezultato. Kova dėl antros pozicijos nebus lengva. Eglė stipriai pagerino savo dviračio laiką, todėl Brigitai dviračio rungtį tikriausiai reikės atlikti greičiau nei pirmajame etape.

Trečioje pozicijoje yra šių varžybų naujokė Skaistė Stanevičiūtė (HighPeaks Lietuva), kuri ganėtinai užtikrintai yra atsiplėšusi nuo ketvirtos pozicijos.

Klubų įskaitoje kol kas pirmauja HighPeaks Lietuva, antroje pozicijoje rikiuojasi praėjusio etapo nugalėtojai Kauno Triatlono Klubas, o trečioje pozicijoje TRItonas. Klubo įskaitoje skaičiuojami yra 10 geriausi vyrų ir 5 moterų rezultatai. HighPeaks Lietuva klubui truksta dar vieno papildomo rezultato moterų įsaitoje, tuo tarpu Kauno Triatlono klubui 3 vyrų bei 4 moterų, o TRItonui, 7 vyrų bei 5 moterų rezultatų.

Mėgėjų įskaitoje užtikrintai pirmauja Vidas Miglinskas, kuris truputi daugiau nei 8 minutėmis yra atsiplėšęs nuo kitų dalyvių. Tiesa dar tik 6 dalyviai yra pilnai užbaigę duatloną. Net 16 sportininkams trūksta tik vienos rungties iki pilno duatlono užbaigimo.

Norime paskatinti tiek mėgėjus, tiek elito dalyvius išlikti aktyviems. Po kiekvieno etapo bus apdovanoti bendros įskaitos nugalėtojai bei prizininkai, o sezono pabaigoje apdovanosime 10 geriausių kiekvienos įskaitos dalyvius bei atskirų amžiaus grupių čempionus bei prizininkus. Liko mažiau nei savaitė iki šio etapo pabaigos. Rezultatus bus galima kelti iki gegužės 31 dienos 23 valandos ir 59 minutės.